افزونه شخصی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

WooCommerce Customize My Account Page Plugin

ویژگیهای اصلی افزونه

افزونه شخصی سازی حساب کاربری ووکامرس، این امکان را به شما میدهد تا حساب کاربری فروشگاه آنلاین خود را برای استفاده بهتر شخصی سازی کنید. با استفاده از این افزونه میتوانید نقاط پایانی برای نمایش محصولات، دسته ها، پیوندها و ... ایجاد کنید و آنها را برای نقش های کاربری خاص محدود کنید.

لینکها و صفحات فروشگاهی را به حساب کاربری اضافه کنید

طرح های مختلفی برای صفحه حساب کاربری امتحان کنید

نقاط پایانی مخصوص کاربر را برای محتوا ایجاد کنید

نقاط پایانی چندگانه به عنوان یک گروه ایجاد کنید

صفحات حساب کاربری فروشگاه خود را شخصی سازی کنید

متن اضافه کنید و آن را با ویرایشگر پیشرفته ویرایش کنید

تغییرات گسترده

ایجاد تغییرات گسترده در صفحه حساب کاربری

طرح معمولی صفحه حساب کاربری را به صفحه ابتکاری و جذاب ارتقا دهید. افزونه شخصی سازی حساب کاربری به شما چندین گزینه شخصی سازی میدهد تا بازدیدکنندگان را با تجربه بهتر کاربری مجذوب کنید.

بخش های خاص

ایجاد بخش های عمومی و ویژه برای کاربر

با کمک افزونه شخصی سازی حساب کاربری میتوانید بخش های متعدد برای اضافه کردن محتوای بیشتر به حساب کاربری ایجاد کنید. بخش های خاص و متناسب با نقش های کاربری اضافه کنید.

صفحات اضافی

نمایش صفحات اضافی در حساب کاربری

می توانید صفحات اضافی فروشگاه آنلاین خود را در حساب های کاربری با کمک بخش ها نمایش دهید. بگذارید کاربران از طریق حسابهای خود به صفحات دیگر دسترسی پیدا کنند.

ویرایشگر متن

وایشگر WYSIWYG برای افزودن متن

افزونه شخصی سازی حساب کاربری دارای یک ویرایشگر پیشرفته WYSIWYG میباشد که به شما کمک میکند تا برای بخش هایی که قصد دارید در صفحه حساب کاربری نمایش داده شود، محتوای جذاب تنظیم کنید.

بخش های چندگانه

نمایش بخش های چندگانه به عنوان یک گروه

برای صرفه جویی در وقت و نشان دادن بخش های مشابه در یک برگه، میتوانید آنها را در یک گروه ترکیب کنید. کاربران میتوانند برای مشاهده گزینه های بیشتر در حساب کاربری خود روی آنها کلیک کنند.

طرح های مختلف

طرح های مختلف برای حساب کاربری

شما میتوانید صفحه حساب کاربری را سفارشی سازی کنید. برای انتخاب و شخصی سازی صفحه حساب دارای سه طرح مختلف است. سایدبار راست، سایدبار چپ و طرح برگه را میتوانید انتخاب کنید.

نقش های کاربری

نقش های کاربری برای نمایش بخش ها

شما میتوانید هر بخش را محدود به نقش های کاربری خاص نمایش دهید. در اینصورت کاربران میتوانند صفحات و بخش های مربوط به خود را در حساب کاربری مشاهده کنند.

با افزونه شخصی سازی حساب کاربری میتوانید صفحه حساب کاربری خود را سفارشی کنید و کاربران را به تجربه بهتر کاربری مجذوب کنید

@2019. All Rights Reserved

فارسی شده توسط برگ وردپرس