button - افزونه دکمه ساز Button برای ایجاد دکمه های زیبا در وردپرس

افزونه دکمه ساز Button برای ایجاد دکمه های زیبا در وردپرس

شاید یکی از دغدغه های کاربران در وردپرس، ایجاد دکمه های زیبا برای جلب توجه مخاطبان باشد تا آنها را به صفحات و لینکهای مربوطه هدایت کنند. بر این اساس افزونه های زیادی در مخزن وردپرس معرفی شده است که یکی از ساده ترین آنها افزونه button نام دارد که امکانات جالبی برای طراحی و مدیریت دکمه ها در اختیار شما قرار میدهد.

افزونه ژنراتور دکمه ساز button که توسط برگ وردپرس کاملا فارسی و راستچین شده است امکانات زیادی نظیر فونت، رنگ، مرز، سایه، پس زمینه و… در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از آنها میتوانید دکمه های زیبا و جالبی طراحی کنید و در پستها و برگه های خود استفاده کنید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه، منویی تحت عنوان دکمه ساز به منوهای پیشخوان شما اضافه خواهد شد که با ورود به صفحه افزودن دکمه، میتوانید دکمهای مورد نظر خود را ایجاد و مدیریت کنید. همچنین کادر مربوط به پیش نمایش نیز جهت اعمال و مشاهده تغییرات در اختیار شما قرار دارد.

button settings - افزونه دکمه ساز Button برای ایجاد دکمه های زیبا در وردپرس

قرار دادن دکمه در برگه/نوشته با استفاده از شورتکد

بعد از ایجاد دکمه، در قسمت برگه ها و نوشته ها با استفاده از منویی که در بالای ویرایشگر شما اضافه شده است میتوانید دکمه های خود را در محتوای خود قرار دهید.

button1 - افزونه دکمه ساز Button برای ایجاد دکمه های زیبا در وردپرس

قرار دادن دکمه در ابزارک

در قسمت ابزارکها، با استفاده از ابزارکی که مربوط به افزونه button میباشد میتوانید آن را انتخاب و در سایدبار یا فوتر خود قرار دهید و دکمه های انتخابی خود را جهت نمایش در سایت برگزینید.

button3 - افزونه دکمه ساز Button برای ایجاد دکمه های زیبا در وردپرس

ویژگیهای کلیدی افزونه دکمه ساز Button

  • آسان و کاربردی دارای امکانات متعدد جهت طراحی دکمه های زیبا
  • نمایش دکمه در هر قسمت از سایت با استفاده از شورتکد
  • دارای پیش نمایش زنده جهت مشاهده تغییرات
  • دارای ابزارک دکمه جهت نمایش در سایدبار
  • دارای بیش از 500 فونت گوگل
  • کاملا فارسی و راستچین
  • دارای CSS سفارشی

ادامه مطلب